رقابت نماینده خراسان‌جنوبی در لیگ دسته سوم فوتبال

در هفته دوم مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های فوتبال کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تیم پیام بادامک قائنات به مصاف سیمان شاهرود می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، پس از کش وقوس‌های فراوان بالاخره تیم فوتبال پیام بادامک قائنات به عنوان تنها نماینده خراسان‌جنوبی به لیگ دسته سوم باشگاه‌های فوتبال کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹ معرفی شد.

رایزنی‌های بی‌محابای مسوولان ورزشی خراسان‌جنوبی و تلاش‌های خستگی ناپذیر فوتبال‌دوستان این مرز و بوم نتیجه داد و حامی برای مخارج این تیم جویای نام در ماراتن ملی اعلام موجودیت کرد.

هنوز چند صباحی از دلخوشی فعالان عرصه ورزش و علاقمندان به حضور نماینده خراسان‌جنوبی در لیگ دسته سوم فوتبال کشور نگذشته بود که خبر آمد حامی مالی تیم «بادامک» قاینات در دقیقه ۹۰ و درست یک روز مانده به آغاز رقابت‌ها جازده، قرارداد فی‌مابین را ملقی اعلام کرده و مسئولان آن را با چالشی بزرگ روبه رو نموده است.

پس از این خلف‌وعده‌ها با رایزنی‌های نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاینات در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان ورزشی بالاخره زمینه حضور فعال تیم بادامک قاینات در مسابقات لیگ لیگ دسته سوم فوتبال و میزبانی شایسته خراسان‌جنوبی از این رقابت‌ها فراهم شد.

هر چند که پیش‌از این مقرر شده بود نماینده خراسان جنوبی در این رویداد ورزشی با ترکیبی از بازیکنان غیر بومی برای افزایش سطح فنی خود همراه با بازیکنان بومی به مصاف حریفان برود ولی دست‌اندرکاران تیم پیام بادامک قاینات در پی مشکلات پیش آمده و ناتوانی در پرداخت هزینه‌های جاری تیم به بکارگیری ۱۰۰ درصدی بازیکنان بومی گرفتند.

ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۱۸ دی‌ماه ورزشگاه شهید امین زاده شهر قاین آماده میزبانی اولین بازی فوتبال بادامک قائنات در مقابل تیم پرقدرت مقاومت تهران شد و نماینده خراسان جنوبی در یک بازی تهاجمی و با بهره‌گیری از امتیاز میزبانی مهیای رقابت شد.

فوتبالیست‌های بومی پیام بادامک قائنات در گام نخست خود در لیگ دسته سوم فوتبال کشور علیرغم شایستگی و بایستگی که از خود در این ماراتن ملی از خود نشان دادند حریف رقیب نشدند و با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم مقاومت تهران بدون کسب هیچ امتیازی به رختکن رفتند.

در هفته دوم مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های فوتبال کشور نماینده خراسان‌جنوبی ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه ۹۹ در ورزشگاه تختی استان سمنان در مقابل سیمان شاهرود هنرنمایی می‌کند و مصمم است با بهره‌گیری از تجربیات بازی نخست خود نتیجه خوبی را بدست آورد.

در هفته سوم این رویداد ورزش ملی نیز تیم فوتبال بادامک قائن ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۹ دی‌ماه ۹۹ در ورزشگاه غدیر قاینات از تیم شهدای مقاومت جویبار پذیرایی می‌کند.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.