کمک مؤمنانه به سبک قرارگاه جهادی امام رضا(ع) | اهدای ۲۴۳ سری جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند

مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) خراسان‌جنوبی به تشریح فعالیت‌های این قرارگاه در راستای رزمایش کمک مؤمنانه پرداخت.

مسعود صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند اظهار داشت: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) قبل از ایام نوروز در موضوعات اشتغال و مباحث کرونا فعالیت داشته است.

وی با بیان اینکه بعد از شناسایی شدن مبتلایان به کرونا، فراهم کردن مواد ضدعفونی و کمک ها به این افراد انجام گرفته است، افزود: طی یک سال گذشته توزیع بسته‌های معیشتی  به نیازمندان را طی چندین نوبت انجام دادیم.

مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) خراسان‌جنوبی بیان داشت: در ایام ولادت امام زمان(عج) با همکاری گروه جهادی غدیر حدود پنج هزار پرس غذا طبخ و بین محرومین توزیع شد.

 صادقی با اشاره به تهیه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند، گفت: قبل از عید کار آغاز شد اما به دلیل افزایش قیمت در پایان سال، کمی کار سخت شد.

وی تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌ای با کمیته امداد داشتیم و قرار بر این شد که به ازای هر سری جهیزیه مبلغ ۱۱ میلیون تومان را کمیته امداد و دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را قرارگاه جهادی امام رضا(ع) پرداخت کند.

مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) خراسان‌جنوبی بیان داشت:  مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان را قرارگاه متقبل شد و خوشبختانه توانستیم ۲۴۳ سری جهیزیه را به کمک کمیته امداد بین زوج های جوان نیازمند توزیع کنیم.

صادقی خاطرنشان کرد: برای آینده در بخش اشتغال برنامه‌های متعددی داریم چراکه معتقدیم اگر مسئله اشتغال حل شود در بحث معیشت مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =