27 عرصه تبلیغات انتخاباتی در فردوس ایجاد شد – طبس نیوز

۲۷ عرصه تبلیغات انتخاباتی در فردوس ایجاد شد

شهردار فردوس با اشاره به‌حضور فعال این نهاد در ایجاد فرصت‌های تبلیغاتی برای انتخابات پیش‌رو گفت: در مجموع ۲۷ عرصه تبلیغاتی با متراژ ۲۵۰ مترمربع جهت تبلیغات انتخاباتی در شهر ایجاد شده‌ است.

علی کاظمی امروز در گفت‌وگو با فارس در فردوس، با اشاره به حضور فعال شهرداری فردوس در ایجاد فرصت‌های تبلیغاتی برای انتخابات پیش‌رو  به منظور حفظ آراستگی و سیمای عمومی شهر، گفت: ۲۷ عرصه تبلیغاتی موقت با متراژ ۲۵۰ مترمربع در تمامی نقاط شهر جهت تبلیغات انتخابات ایجاد شده تا شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم در سطح شهر باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر در کشور اظهار داشت: فراهم کردن شرایط انتخابات سالم و پرشور امروز وظیفه همه ارگان‌ها بوده و شهرداری فردوس نیز با حضور در این عرصه به وظیفه ملی خود عمل می‌کند.

وی ضمن درخواست از نامزد‌های انتخاباتی و طرفدارانشان درجهت حفظ و صیانت از اموال عمومی و عدم نصب تبلیغات در فضا‌های غیرمجاز، افزود: ضوابط تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی به صورت دقیق و کامل در قوانین و دستورالعمل‌ها مشخص شده است و مامورین شهرداری نیز با نظارت بر انجام تبلیغات صحیح نامزد‌های انتخاباتی با هماهنگی فرمانداری درصورت مشاهده تبلیغات غیرمجاز اقدامات قانونی را اعمال خواهند کرد.

انتهای پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 19 =