«حسینی» در رقابت‌های آسیایی قزاقستان – طبس نیوز

«حسینی» در رقابت‌های آسیایی قزاقستان

«آرزو حسینی» در مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی آسیایی قزاقستان شگفتی‌ساز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در نخستین اعزام تیم بدنسازی و پرورش اندام بانوان جمهوری اسلامی در مسابقات قهرمانی آسیایی قزاقستان بانوی مچ‌انداز خراسان‌جنوبی هنرنمایی می‌کند.

«آرزو حسینی» در چهارمین دوره از مسابقات مچ‌اندازی بانوان کشور در رقابت با ۷۵ ورزشکار برتر بدنسازی و پرورش‌اندام کشور با کسب ۲ مدال طلای این ماراتن ملی شگفتی‌ساز شد.

«حسینی» که در وزن ۶۵ کیلوگرم این ماراتن ملی بر سکوی قهرمانی مسابقات دست چپ و راست ایستاد به عنوان نخستین بانوی خراسان‌جنوبی از سوی فدراسیون به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شد.

وی پس از شرکت و درخشش در  اردوی‌های آمادگی تیم ملی مچ‌اندازی ایران در لیست تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیایی قزاقستان قرار گرفت.

رقابت‌های قهرمانی بدنسازی و پرورش‌ اندام آسیایی از ۲۸ مردادماه جاری در شهر آلماتی قزاقستان آغاز می‌شود و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با ۶ ورزشکار در بخش آقایان و ۷ بانوی مچ‌انداز کشور برای کسب مدال رنگی به مصاف حریفان می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از فارس؛ احمد خراسانی و بابک فرج‌اللهی(آذربایجان‌شرقی)، سعید رحمانی، ابوالفضل عبدالمالکی(کردستان)، احسان طاطاری(گلستان) و وحید  جعفری(لرستان)، «آرزو حسینی» از خراسان‌جنوبی، ماهرخ‌سادات احمدپناه(تهران)، رویا مهبودی(فارس)، مریم مهرانفر(خراسان‌رضوی)، سونیا امیرشقاقی(تهران) و بهار بدیعی(سیستان و بلوچستان) از جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات آسیایی مچ‌اندازی حضور فعال دارند.

انتهای‌ پیام/۶۹۰۱۴/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پانزده =