کاهش ۲۴ درصدی تردد خودرو ها در خراسان‌جنوبی

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: در اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت کرونایی که از ۲۴ مرداد ماه در راه‌های خراسان‌جنوبی اجرا شده ترددهای جاده‌ای ۲۴ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ علیرضا رضایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا طرح ممنوعیت و محدودیت کرونایی همزمان با سراسر کشور از ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه ۲۴ مرداد ماه در استان آغاز شد که با پایان این طرح در (۵ شهریور ماه)، ترددهای جاده‌ای ۲۴ درصد، ورودی به استان ۳۰ درصد و خروجی از استان ۳۱ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به این که در این طرح ۳ هزار و ۱۵۶ خودرو اعمال قانون شده و ۴ هزار ۱۸۹ راننده متخلف نیز توسط سامانه‌های هوشمند شناسایی و پیامک برای آنان ارسال شده، تصریح کرد: در این خصوص ۲ هزار و ۱۵۵ تذکر لسانی نیز به رانندگان داده شده و همچنین یک هزار و ۹۱ خودرو عودت داده شده است.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه طرح محدودیت‌های ورود و خروج به شهرهای نارنجی و قرمز و منع تردد شبانه کماکان تا زمانی که ستاد ملی کرونا اعلام کند ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: کلیه این اقدامات و محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است لذا انتظار می‌رود در ادامه محدودیت‌ها نیز شاهد همکاری مردم  استان باشیم.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =