شهیدان رجایی و باهنر؛ معیاری برای دولت اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه معیار ما در دولت اسلامی و تراز انقلاب الگوگیری از شهیدان رجایی و باهنر است، گفت: برکات و قدرت جمهوری اسلامی ایران، دشمنان و ستمگران را سرافکنده است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در مراسم محوری بزرگداشت شهدای والامقام رجایی و باهنر، اظهار داشت: در برخی از این آیات قرآن عالی‏‌ترین ثناها و ستایش‌‏ها درباره انسان به کار رفته و ویژگی‌‏های منحصر به فردی به او نسبت داده شده و در برخی آیات دیگر، بدترین نکوهش‏‌ها در مورد انسان به کار رفته است.

وی با بیان اینکه جامعه به سه طبقه انسان‌های کامل، انسان‌های فاسد و تبهکار و انسان‌های عادی تقسیم می‌شود، بیان داشت: جنگ بین حق و باطل و دین و کفر وجود دارد و این جنگ همواره نابرابر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه انسان‌های ظالم حد و مرزی ندارند و از هر دروغ، تباهی و جنایتی به هر کیفیتی فروگذار نمی‌کنند، تبیین کرد: جبهه حق هر کاری را براساس معیار انجام می‌دهد.

عبادی با اشاره به شخصیت شهیدان رجایی و باهنر، مطرح کرد: این دو شهید مجاهد در فرصت کوتاه خدمتشان با وجود یکه‌تازی‌های آمریکا و نفوذ بر افکار مردم در شرایط آن روزگار، توانستند خوب عمل کرده و بیشترین تأثیر را در جامعه بگذارند.

وی با تأکید بر اینکه معیار ما در دولت اسلامی و تراز انقلاب الگوگیری از شهیدان رجایی و باهنر است، گفت:  برکات و قدرت جمهوری اسلامی ایران، دشمنان و ستمگران را سرافکنده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به بی‌منطق بودن دشمنان و عدم پایبندی غربی‌ها به قانون به ویژه قوانین بین‌المللی اشاره و عنوان کرد: متأسفانه هنوز برخی افراد غربگرا، آمریکا و اروپایی‌های جنایتکار را بزک می‌کنند.

عبادی ترور ناجوانمردانه شخصیت تأثیرگذار و محبوب جهانی «حاج قاسم سلیمانی» در خاک کشوری دیگر را مخالف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: این اقدام اوج پستی غربی‌ها سکوت در برابر جنایات داعش و ظلم به مردم سوریه، لبنان و یمن است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون فرصت مناسبی برای مردم رنج کشیده کشور فراهم شده و باید با همکاری و ایده‌های اسلامی، پیاده‌کردن روح قانون اساسی و چشم‌پوشی از منافع حزبی و قومی برای خدمت به مردم و رسیدن به موفقیت‌ها استفاده کنیم.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =