اخبار ورزشی | از کسب مقام سوم «رجبی» در مسابقات دارت تا حضور «علیزاده‌بیرجندی» به عنوان ناظر لیگ برتر فوتبال ساحلی – طبس نیوز

اخبار ورزشی | از کسب مقام سوم «رجبی» در مسابقات دارت تا حضور «علیزاده‌بیرجندی» به عنوان ناظر لیگ برتر فوتبال ساحلی

«زهرا رجبی» در مسابقات دارت آنلاین کشور پس از راهیابی به جمع ۴ نفر برتر این مسابقات، بازی نیمه‌نهایی خود را به حریف همشهری خود «ملیحه رجبی» از تهران واگذار و به مقام سوم مشترک این مسابقات دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مسابقات دارت آنلاین کشور با حضور ۱۱۲ بازیکن از ۲۶ استان کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به میزبانی استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

«زهرا رجبی» که به عنوان نفر اول تیم استان در این دوره از مسابقات حضور داشت پس از راهیابی به جمع ۴ نفر برتر این مسابقات، بازی نیمه‌نهایی خود را به حریف همشهری خود «ملیحه رجبی» از تهران واگذار و به مقام سوم مشترک این مسابقات دست یافت.

در دیدار پایانی «ملیحه رجبی» با پیروزی برابر «پانیذ تراب‌نژاد» از تهران به مقام نخست این مسابقات دست یافت.

«علیزاده‌بیرجندی»؛ ناظر لیگ برتر فوتبال ساحلی

«ابوالفضل علیزاده‌بیرجندی» رئیس هیأت ورزش کارگری خراسان‌جنوبی به‌عنوان ناظر، داوری هفته دهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را نظارت می‌کند.

هفته دهم از مسابقات از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور بین تیم‌های شهرداری بندرعباس و دریانوردان بوشهر برگزار و «ابوالفضل علیزاده بیرجندی» نظارت آن را بر عهده خواهد داشت.

این دیدار امروز امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه غدیر بندرعباس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 20 =