اخبار ورزشی|دارتر خراسان‌جنوبی نایب قهرمان مسابقات دارت بانوان ایران/کسب ۲ نشان رنگی بدنسازان استان در تهران – طبس نیوز

اخبار ورزشی|دارتر خراسان‌جنوبی نایب قهرمان مسابقات دارت بانوان ایران/کسب ۲ نشان رنگی بدنسازان استان در تهران

دارترهای‌ خراسان‌جنوبی در جایگاه دوم تیمی نخستین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی بانوان کشور ایستادند و رهاورد بدنسازان استان در رقابت‌های کشوری ۲ نشان رنگی شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در نخستین دوره از مسابقات دارت آنلاین قهرمانی بانوان کشور تیم خراسان‌جنوبی در جایگاه دوم رقابت‌ها ایستاد.

در بخش انفرادی این ماراتن زهرا رجبی با کسب مدال برنز مقام سوم مشترک را از آن خود کرد.

در بخش دوبل نخستین دوره مسابقات دارت آنلاین قهرمانی بانوان کسور نیز تیم (الف) خراسان‌جنوبی با ترکیب زهرا رجبی و هیوا محمدی و تیم دوبل(ب) استان با حضور آسیه ملکی و زهره فنجانی دو مقام پنجم مشترک مسابقات را بدست آوردند.

مسابقات قهرمانی آنلاین دارت بانوان ایران در بخش انفرادی با شرکت ۱۱۲ ورزشکار از ۲۶ استان کشور و همچنین در بخش دوبل رقابت‌ها با حضور ۵۶ تیم از ۲۶ استان کشور به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این رویداد ورزشی دارترهای خراسان‌جنوبی با کسب ۵۷ امتیاز در جایگاه نایب قهرمانی کشور ایستادند، تیم تهران با ۱۵۷ امتیاز قهرمان شد و تیم فارس نیز با ۴۸ امتیاز به مقام سوم رسید.

نشان رنگی بر سینه بدنسازان خراسان‌جنوبی

پرونده هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی بدنسازی و پرورش‌اندام کشور با معرفی برترین‌های ایران در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران بسته شد.

در این ماراتن ملی امید محمدی با گردن‌آویز نقره بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و محتشم خزیمه نیز با کسب مدال برنز سوم شد.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − ده =