گازرسانی به 156 روستای جدید در خراسان جنوبی – طبس نیوز

گازرسانی به ۱۵۶ روستای جدید در خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از در دست اقدام بودن گازرسانی به ۱۵۶ روستای استان با جمعیتی معادل ۳ هزار و ۶۸۶ خانوار خبر داد.

سید محمود هاشمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهارداشت: در حال حاضر یک هزار و ۴۴۶ روستا در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۸۸ هزار و ۵۱۱ خانوار روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند، تصریح کرد: این تعداد خانوار جمعیتی بالغ بر ۲۸۶ هزار و ۷۳۵ نفر را شامل می شوند.

بهره مندی ۹۸ درصد روستاهای استان از نعمت گاز تا پایان سال

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از در دست اقدام بودن گازرسانی به ۱۵۶ روستای استان با جمعیتی معادل ۳ هزار و ۶۸۶ خانوار خبر داد و گفت: تا چند ماه آینده  تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در استان از این نعمت پاک برخوردار می گردند.

هاشمی افزود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته تعداد روستاهای گازدار در استان تا پایان سال به یک هزار و ۶۰۲ روستا و درصد بهره مندی روستایی استان به ۹۸ درصد افزایش می یابد.

وی با اشاره به اینکه طی سه سال اخیر گازرسانی به روستاها در استان شتاب قابل ملاحظه ای یافته است، خاطرنشان کرد: در طی این مدت بیش از یک هزار و ۵۴۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

انتهای پیام/۶۹۰۲۷/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یازده =