جهادگر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی آسمانی شد – طبس نیوز

جهادگر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی آسمانی شد

«محمد مصطفی سارنگ» عضو گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران بر اثر سانحه واژگونی خودرو در خراسان‌جنوبی در حین مأموریت آسمانی شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مهدی هنری صبح امروز در جمع خبرنگاران، از آسمانی‌شدن جهادگر «محمد مصطفی سارنگ» عضو گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران بر اثر سانحه واژگونی خودرو در شهرستان خوسف استان خراسان‌جنوبی خبر داد.

وی با بیان اینکه این سانحه دلخراش جمعه ۱۹ شهریور در مسیر ماژان به سمت خوسف در حین مأموریت اتفاق افتاده است، بیان داشت: متأسفانه این جهادگر بسیجی شب گذشته در بیمارستان بیرجند آسمانی شد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی افزود: گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ۱۸ شهریور لغایت ۲۶ شهریور ماه به مدت یک هفته وارد استان شدند و در منطقه ماژان شهرستان خوسف در روستاهای پی‌رود و کریم آباد در عرصه عمرانی خدماتی از جمله ساخت و مرمت خانه محروم، ساخت سرویس بهداشتی و کانال‌کشی مزارع مشغول بودند.

هنری در پایان این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم ایشان و همه جهادگران تسلیت گفت و برای این عزیز سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه خداوند متعال خواهان شد.

گفتنی است؛ خراسان‌جنوبی ۶ جهادگر آسمانی دارد که در حین ماموریت و در راه خدمت به مردم به رحمت خدا رفتند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + سیزده =