مشکلات ۴۰ ساله چند روزه حل نمی‌شود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس گفت: خدمت‌رسانی به مردم عبادت است و ما نمی‌توانیم مشکلات ۴۰ ساله را چند روزه حل کنیم اما با مدیریت میدانی و بررسی مشکلات از نزدیک می‌توان امید را به جامعه برگردانیم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حسین خسروی‌اسفزار ظهر امروز در برنامه دهگردشی و حضور در روستاهای شهرستان درمیان، اظهار داشت: استان خراسان‌جنوبی دارای مدیران با تجربه، تعهد و دلسوزی است لذا باید حل مشکلات مردم را با جدیت پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه در سفر رئیس‌جمهور به خراسان‌جنوبی مشکلات و نیازهای اعتباری استان مطرح شد، بیان داشت: در همین مدت کوتاه اقدامات میدانی دولت سیزدهم موجب امیدواری در بین جامعه شده است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم همواره پای این انقلاب هستند اما وقتی مدیران در میدان و دلسوز را می‌بینند بارقه‌های امید را در دل مردم زنده می‌کند.

خسروی اضافه کرد: خدمت‌رسانی به مردم عبادت است و ما نمی‌توانیم مشکلات ۴۰ ساله را چند روزه حل کنیم اما با مدیریت میدانی و بررسی مشکلات از نزدیک می‌توان امید را به جامعه برگردانیم.

وی حل برخی از مشکلات کشور را نیازمند همکاری مردم با مسئولان دانست و تصریح کرد: منابع اعتباری کشور محدود است اما باید با همین منابع موجود راهکارهای برای حل مشکلات اندیشیده شود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مقوله واکسیناسیون اشاره و خاطرنشان کرد: واکسیناسیون تنها راه اساسی برای کاهش مرگ و میر و شدت بیماری است و با توجه به افزایش واردات واکسن و سرعت واکسیناسیون در دولت جدید مردم نباید منتظر تزریق برند خاصی از واکسن بمانند.    

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 2 =