صادرات سیلندر گاز و فرآورده‌های نفتی از خراسان‌جنوبی به افغانستان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی گفت: سازمان همیاری به صادرات سیلندر گاز و فرآورده‌های نفتی به افغانستان ورود کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مسعود قلی‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به اینکه بازارچه مرزی یزدان در قالب خرده‌فروشی کار خود را آغاز کرده سازمان همیاری برای استفاده از این فرصت اعلام آمادگی کرده است.

وی با اشاره به اقدامات سازمان در حوزه اقتصادی و بازرگانی، تصریح کرد: سازمان برای تحقق برنامه‌های خود در حوزه بازرگانی از هر فرصت مطلوبی استفاده می‌کند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به فراهم شدن امکان خرده‌فروشی در یزدان و تأکید شخص رئیس‌جمهور در جریان سفر به استان مبنی بر توسعه فعالیت‌ها در بازارچه‌های مرزی، سازمان همیاری در راستای بهره‌برداری از این فرصت برنامه‌هایی دارد.

قلی‌زاده ادامه داد: سازمان همیاری به موضوع ارائه خدمات به تجار و بنکداران و نیز تسهیل در روند انجام صادرات کالا ورود کرده و تمام توان خود را در این خصوص  به کار خواهد بست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمک به توسعه استان مهم‌ترین هدف سازمان از انجام پروژه‌های عمرانی در بازارچه‌های مرزی است لذا سازمان همیاری به صادرات سیلندر گاز و فرآورده‌های نفتی به افغانستان ورود کرده است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 14 =