ارمغان «نذر آب۴» برای کلاته محمدعلی؛ توزیع تبلت بین دانش‌آموزان محروم

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: در پی رسانه‌ای شدن طرح «نذر آب ۴» در شهرستان درمیان یک خیر اصفهانی تعداد ۲۰ تبلت به دانش‌آموزان این منطقه هدیه کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدرضا رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه یکی از کارهای توصیه شده در اسلام، ترویج نیکوکاری و کمک به نیازمندان است، اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر وظیفه دارد این فرهنگ انسانی و ارزشی را ترویج و با هر توان و در هر نقطه‌ای از کشور برای رفع و جبران نیازمندی‌های مردم تلاش کند.

وی ادامه داد: ظرفیت و توانایی جمعیت هلال‌احمر برای کمک به نیازمندان بدون همراهی و کمک خیرین محدود است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اجرای طرح «نذر آب ۴» در روستاهای درمیان، عنوان کرد: با رسانه‌ای شدن این طرح و بیان مشکلات منطقه یک خیر ۲۰ دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان روستای کلاته محمدعلی تقبل کرد که همزمان با آغاز سال تحصیلی توزیع شد.

رضایی ارزش ریالی این تبلت‌ها را جمعا ۶۰ میلیون تومان عنوان کرد، و گفت: جمعیت هلال‌احمر به عنوان مؤسسه‌ای خیریه، غیرانتفاعی و دارای شخصیت حقوقی و مستقل، مهد و خاستگاه احیا و ترویج فرهنگ نیکوکاری به عنوان عالی‌ترین تجلی فطرت نوع‌دوستی بشر است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =