وجود ۵۰۰ مرکز نیکوکاری تخصصی فرهنگی در کشور – طبس نیوز

وجود ۵۰۰ مرکز نیکوکاری تخصصی فرهنگی در کشور

مدیرکل فرهنگی تربیتی کمیته امداد کشور گفت: در کشور ۵۰۰ مرکز نیکوکاری تخصصی فرهنگی راه‌اندازی شده که یکی از خدمات این مرکز همین بسته‌های تحصیلی و پشتیبانی تحصیلی است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از طبس، مرکز نیکوکاری بانوان  فاطمه زهرا(س) وابسته به کمیته امداد امام خمینی (ره) طبس به عنوان اولین مرکز نیکوکاری تخصصی فرهنگی استان خراسان‌جنوبی با حضور «حسن هرمز» مدیرکل فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و جمعی از مسئولان در شهرستان طبس افتتاح شد.

همچنین در این مراسم به منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند و کم‌برخوردار شهرستان تعداد یک هزار و ۳۰۰ بسته آموزشی به همت مرکز نیکوکاری بانوان فاطمه‌الزهرا(س) طبس و کمیته امداد به ارزش ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بین فرزندان جامعه هدف توزیع خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی تربیتی کمیته امداد کشور در حاشیه این مراسم گفت: در سال جدید برای اولین بار در امداد پشتیبان تحصیلی راه‌اندازی شده که تمام دانش‌آموزان کنکوری زیرپوشش یک پشتیبان تحصیلی دارند.

هرمز اضافه کرد: برخی دانش‌آموزان به دلیل کرونا ترک تحصیل کردند که از چند ماه قبل در رصد این دانش‌آموزان هستیم تا به هر نحوی هم بازماندگان از تحصیل و هم ترک تحصیل کنندگان به درس و تحصیل خود ادامه دهند.

وی گفت: در کشور ۵۰۰ مرکز نیکوکاری تخصصی فرهنگی راه‌اندازی شده که یکی از خدمات این مرکز همین بسته‌های تحصیلی و پشتیبانی تحصیلی است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح/ی


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =