توزیع ۹۹۰۰ بسته حمایتی در خراسان‌جنوبی/ هزینه‌کرد ۱۳۰۰ میلیاردی برای محرومیت‌زدایی – طبس نیوز

توزیع ۹۹۰۰ بسته حمایتی در خراسان‌جنوبی/ هزینه‌کرد ۱۳۰۰ میلیاردی برای محرومیت‌زدایی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سیدمجتبی موسوی ظهر امروز در آیین آغاز مرحله ششم رزمایش همدلی و احسان در دانشگاه صنعتی بیرجند، اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از ۵۰ هزار بسته غذایی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مناطق محروم خراسان‌جنوبی توزیع شده است.

وی با اشاره به آغاز ششمین مرحله از رزمایش همدلی و احسان، بیان داشت: طی این مرحله از رزمایش ۴ هزار و ۷۰۰ بسته غذایی در تمامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی با هدف محرومیت‌زدایی توزیع خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در خراسان‌جنوبی ارزش هر بسته غذایی را ۴۰۰ هزار تومان و شامل رب، ماکارانی، برنج، حبوبات، روغن، شکر و قند اعلام کرد و افزود: این بسته‌های غذایی با همکاری گروه‌های جهادی و گروه‌های آموزشی توزیع می‌شود.

موسوی همچنین از توزیع ۵ هزار و ۲۰۰ بسته نوشت‌افزار در قالب پویش «مشق احسان» در بین دانش‌آموزان مناطق محروم خبر داد و مطرح کرد: ارزش هر بسته لوازم‌ آموزشی ۱۸۰ هزار تومان شامل کیف، مداد رنگی، دفتر، مداد و خودکار، لیوان و جامدادی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، زیربنایی و اشتغالزایی استان خراسان‌جنوبی برای رفع محرومیت‌زدایی هزینه کرده است.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − بیست =