بیانیه مجمع جهادگران در خصوص احیای جهاد سازندگی/ خدمت به محرومان را به حاشیه نرانیم

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مجمع جهادگران خراسان‌جنوبی در خصوص احیای طرح جهاد سازندگی، بیانیه‌ای صادر کرد و از دولتمردان انقلابی و جهادی خواستند به دغدغه‌ها و پیشنهادات گروه‌های جهادی توجه نمایند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که نهال حرکت‌های جهادی کشور با رهنمودهای مقام عظمای ولایت به درختی تنومند تبدیل شده است، زمزمه‌های ادغام تمام یا بخشی از بدنه جهادی بسیج سازندگی به سازمانی تحت عنوان جهادسازندگی ذیل جهاد کشاورزی، به گوش می‌رسد.

لازم به ذکر هست قرارگیری بدنه جهادی در ساختارهای دولتی و جدا کردن آن از بسیج به منزله گرفتن روح از جسم می‌باشد.

تاکنون جهاد کشاورزی که نام مقدس جهاد را بر دوش دارد اما بخش عمده حرکت‌های مخلصانه و محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی و حاشیه شهرها توسط جهادگران بسیج سازندگی رقم می‌خورد.

دولت‌ها یکی پس از دیگری می‌آیند و می‌روند و در صورت قرارگیری این حرکت مقدس در خارج از بسیج، جناح‌ها و گروه‌های سیاسی برای رسیدن به قدرت و مطامع خود از این حرکت مقدس استفاده ابزاری خواهند نمود و خدمت به محرومین به حاشیه رانده خواهد شد.

بدینوسیله از دولت محترم تقاضامندیم که به دغدغه‌ها و پیشنهادات گروه‌های جهادی توجه نمایند و نگذارند روحیه بسیجی از این موج محرویت‌زدایی که سال‌هاست در کشور اسلامی‌مان ایجاد شده و آوازه آن به خارج از مرزه نیز رسیده، کمرنگ یا خدای نکرده دچار کاستی شود.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =