امکان ثبت‌نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در ۲۵ شهر خراسان‌جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، با پیگیری و تلاش‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی و هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی، امکان ثبت‌نام متقاضیان ۷ شهر دیگر استان شامل: سربیشه، دیهوک، درح، اسفدن، شوسف، طبس مسینا و گزیک در طرح نهضت ملی مسکن فراهم شد.

یکی از طرح‌های بزرگ دولت جدید نهضت ملی مسکن است و سهمیه خراسان‌جنوبی در این طرح سالانه ۶۵۰۰ واحد است که طی ۴ سال ۲۶ هزار واحد مسکونی تحویل متقاضیان می‌شود.

هم اکنون سامانه برای ثبت‌نام متقاضیان در ۲۵ شهر استان شامل: بیرجند، طبس،فردوس، نهبندان، بشرویه، سرایان، سربیشه، اسلامیه، حاجی‌آباد، خوسف، خضری‌دشت بیاض، اسدیه، نیمبلوک، طبس مسینا، سه‌قلعه، عشق‌آباد، آرین‌شهر، اسفدن، شوسف، دیهوک، ارسک، درح، قهستان، گزیک و زهان باز بوده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثمن به آدرس saman.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مراحل تأمین زمین در ۶ شهر باقی‌مانده استان شامل: قائن، آیسک، مود، آبیز، باغستان و ماژان با جدیت در دستور کار و پیگیری این اداره کل قرار داشته که زمان ثبت‌نام متعاقبا به اطلاع هم استانی‌های گرامی خواهد رسید.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − چهارده =