اخبار ورزشی | قضاوت داور خراسان‌جنوبی در مسابقات آسیایی کافکا ۲۰۲۱/ دختران جودوکار در یک‌ قدمی تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، فدراسیون جودو کشورمان از دختران نوجوان خراسان‌جنوبی به اردوی انتخابی تیم ملی جودو دعوت به عمل آورد.

سپیده طاهری، زهرا پهلوان و راضیه سبزه‌کار به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی دعوت شدند تا باری دیگر با هنرمندی‌ وصف‌ناپذیری نگاه مربیان را به خود جلب نموده و شانسی برای پوشیدن پیراهن تیم‌ ملی داشته باشند. 

اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی دختران نوجوان کشورمان از  دهم تا نوزدهم آذرماه به میزبانی استان لرستان در شهرستان خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

قضاوت داور خراسان‌جنوبی در مسابقات فوتبال آسیایی

داور جوان و آینده دار فوتبال خراسان‌جنوبی برای نخستین‌بار در مسابقات آسیای مرکزی قضاوت می‌کند.

«فرهاد فرهادپور» با دعوت رسمی فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی CAFA در مسابقات آسیایی زیر ۱۵ سال آسیا سوت می‌زند.

این دوره از مسابقات با شرکت تیم‌های فوتبال جمهوری اسلامی ایران، تاجیکستان، قرقیزستان، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان به میزبانی شهر دوشنبه در کشور تاجیکستان از ۲۶ آبان آغاز می‌شود.

درخشش موتورسواران استان در مسابقات قهرمانی جنوب کشور

موتورسواران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی جنوب کشور خوش درخشیدند. در کلاس ۲۵۰ سی‌سی پیشکسوتان این ماراتن منطقه‌ای حسن رنجبر بر سکوی قهرمانی ایستاد، در کلاس ۴۵۰ سی‌سی جوانان سعید قربانزاده نایب‌ قهرمانی را به دست آورد و همچنین در بخش تیمی نیز خراسان‌جنوبی جایگاه چهارم این مسابقات را از آن خود کرد.

صعود دارترهای خراسان‌جنوبی به لیگ برتر 

 پرونده مسابقات دارت انتخابی لیگ برتر کشور با حضور شانزده دارتر برتر ایران‌ زمین در خانه دارت شهرستان مشهد با معرفی قهرمانان این دوره بسته شد.

«زهرا رجبی و مریم عرفانیان» از خراسان‌جنوبی با کسب مقام‌های دوم و چهارم به لیگ برتر دارت کشور صعود  کنند. پیش از این آتنا بیگمی تنها بانوی دارتر خراسان‌جنوبی در لیگ برتر دارت کشور بود.

انتهای‌ پیام/۶۹۰۱۴/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − نه =