رونمایی از ۴ طرح مهندسان بسیجی خراسان‌جنوبی – طبس نیوز

رونمایی از ۴ طرح مهندسان بسیجی خراسان‌جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، امروز از چهار طرح محوری سازمان بسیج مهندسان، عمران و معماری خراسان جنوبی رونمایی شد.

 این طرح ها شامل هر مهندس یک شهید؛ خدمت رسانی، الگو آفرینی و امید بخشی، نذر تخصص، پژوهش و عارضه‌یابی است که به مناسبت هفته بسیج از آن رونمایی شد.

سردار «علی قاسمی» فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه بسیج ابر قدرت نرم دنیاست، گفت: بسیجیان با انگیزه و اخلاص و بدون هیچ چشم داشتی سعی کرده‌اند به دور دست ترین مناطق بروند و به مردم خدمت ارائه کنند.

وی افزود : بسیج باید در هر زمینه پیشرو باشد و با استفاده از تخصص خود در هر شرایطی به کمک دستگاه ها برود و به مردم هر نوع خدمت را ارائه کند.

وی گفت: بسیج نشان داده یکی از پر ثمرترین و کم هزینه ترین ارتش های دنیاست و یگان های مهندسی هم سعی کردند چه در زمینه پدافند غیر عامل و سایر خدمات حتی جان خود را به خطر بیندازند.

سرهنگ بلالی رئیس سازمان بسیج مهندسین، عمران و معماری خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه دو هزار ۷۰۰ بسیج مهندس در استان داریم، افزود : در این طرح ها از ظرفیت این مهندسان برای خدمت رسانی به مردم در روستاها و مناطق محروم استفاده خواهد شد.

انتهای پیام /۳۶۳۶


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =