شناسایی ۲ انبار احتکار ارزاق عمومی در «زیرکوه»

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از زیرکوه، سرهنگ هادی سلمانی، فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان زیرکوه اخباری مبنی بر احتکار مواد غذایی و ارزاق عمومی در ۲ تا از انبارهای سطح شهرستان دریافت کردند که سریعا موضوع پیگیری و در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران با انجام تحقیقات تخصصی پلیسی انبارهای کالاهای احتکار شده را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از این محل‌ها انواع ارزاق عمومی احتکار شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکار شده را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: مأموران در این رابطه ۲ متهم را دستگیر که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سلمانی خاطرنشان کرد: اجری طرح‌های مبارزه با قاچاق و احتکار کالا یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف مأموریتی نیروی انتظامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و در این زمینه همراهی و همکاری تمام نهادها و بخش ها با نیروی انتظامی ضروری است.

انتهای پیام/۳۶۳۵/ب


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − هفت =