رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی از خبرگزاری فارس بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مهدی جعفری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس در خراسان جنوبی اظهار داشت: فعالیت‌های ارزشی در حوزه رسانه بسیار مهم است.

وی مجموعه خبرگزاری فارس را مجموعه با ارزش دانست و تصریح کرد: گفتار و کردار این مجموعه براساس اصول انقلاب شکل گرفته است.

رئیس جهاد کشاورزی خراسان جنوبی یادآور شد: این خبرگزاری ادامه دهنده رهنمودهای حضرت امام‌ خمینی(ره) است و  براساس آنچه امام گفته حرکت می‌کند.

جعفری تبیین کرد: خبرگزاری فارس خبرگزاری است که به دور از حاشیه‌سازی کار کرده و توانسته مخاطبان زیادی جذب و اخبار خود را بر‌اساس صداقت و واقعیت‌ها منعکس کند.

وی حضور در این مجموعه ارزشی را افتخاری برای خود دانست و بیان داشت: خبرگزاری فارس در پوشش به موقع و شفاف اخبار جهاد کشاورزی پیشگام بوده است.

محمدرضا براتی، مسئول خبرگزاری فارس در خراسان‌جنوبی نیز در گزارشی با اشاره به فعالیت این خبرگزاری در استان، اظهار داشت: ما در این خبرگزاری در عین اینکه تلاش می‌کنیم کار تخصصی و حرفه‌ای ارائه دهیم باور و ایمان‌مان این است که در مسیر انقلاب حرکت کنیم.

وی افزود: «خبرگزاری فارس» به عنوان فرزند ایران و رسانه تراز انقلاب اسلامی رویکرد عقلانی، امیدبخش و مردمی خود در حوزه اطلاع‌رسانی را در دستور کار خود دارد و حل مشکلات مردم، پیشرفت ایران و کمک به حاکمیت در مدیریت کشور را بهترین دفاع از انقلاب و انجام تکلیف انقلابی خود می‌داند.

براتی با تأکید بر اینکه ما در «خبرگزاری فارس» مبتنی بر اصول «سرعت»، «صحت» و «دقت» با حضور جوانانی پرشور و انقلابی فعالیت خودمان را دنبال می‌کنیم، بیان داشت: تلاش می‌کنیم تا در مسیر رسیدن به اهداف انقلاب و آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در جامعه به نحو مطلوبی حرکت کنیم و بتوانیم رسالت و وظیفه ذاتی رسانه را به شایستگی ایفا کنیم.

مسئول خبرگزاری فارس در خراسان‌جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲ تن از خبرنگاران این مجموعه خانم‌ها «سمانه ترشابی و نجمه زهدی»، اظهار داشت: این دو از خبرنگاران پرتلاش، متعهد و انقلابی این مجموعه بودند که به رحمت ایزدی پیوستند.

انتهای پیام/۳۶۳۵/ب


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + دوازده =