مشکلات مالی واحدهای گردشگری خراسان‌جنوبی مرتفع شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد اشرفی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات انجمن‌های حرفه‌ای گردشگری استان، اظهار داشت: به جهت اهمیت موضوع باید از کانال‌های اعتباری  و تسهیلاتی برای رفع مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران بخش گردشگری استفاده کرد.

وی حمایت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری را در راستای بهره‌برداری هر چه بیشتر از فرصت‌های گردشگری استان از تکالیف دستگاه‌های متولی برشمرد و گفت: با رشد و توسعه صنعت گردشگری شاهد گسترش انواع خدمات، ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه زیرساخت‌ها در استان خواهیم بود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به پتانسیل‌های گردشگری بی‌نظیر استان، متذکر شد: فرصت‌های گردشگری استان آنطور که باید و شاید معرفی نشده‌اند.

اشرفی تأکید کرد: در این بخش کم کارهایی صورت گرفته و باید اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ظرفیت‌های گردشگری استان را در قالب بسته‌های فیزیکی و با استفاده از فرصت فضای مجازی معرفی نماید.

وی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را موظف نمود مشکلات مطرح شده از سوی سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در این جلسه را پیگیری و حل نماید.

انتهای پیام/۳۶۳۵/ب


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =