امام جمعه بیرجند: تلاش دشمن ایجاد ناامیدی در مردم با وارد کردن فشار اقتصادی است

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سیدعلیرضا عبادی در سخنرانی خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بیرجند (۳۰ اردیبهشت ماه) که در محل مصلی المهدی برگزار شد، اظهار داشت: دشمن برای تمام ابعاد زندگی ما برنامه دارد و در کمین است تا تمام شگرد‌ها و فریب‌ها را سنجیده اعمال کند و ما باید توجه داشته باشیم و فریب آن‌ها را نخوریم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اصلاحات اقتصادی اخیر در کشور که یکی از کمینگاه‌های دشمن برای کمرنگ جلوه دادن این تغییر بزرگ در کشور است گفت: کارشناسان همه بر این اصلاحات اتفاق نظر دارند و دولت مردمی در تلاش است تا این اقتصاد علیل و مریض را درمان کند و ما هم باید در کنار دولت و مقابل رانت خواران و قاچاقچیان بایستیم.

وی افزود: دشمن بر طبل دشمنی با این طرح میکوبد لذا باید صدای دشمن را از صدای دوست تشخیص دهیم و هشیار باشیم و همواره از آرمان‌های انقلاب دفاع کنیم.

وی تصریح کرد: همچون سایر موارد که زیر ساخت را باید حفظ کرد، در مصالح اجتماعی هم باید نظر متخصصین را جویا شد.

امام جمعه بیرجند بیان داشت: دشمن با تمام توان از نفوذ فرهنگی استفاده می‌کند و می‌کوشد در فضای جامعه رخنه ایجاد کند، اما راه نجات برای قرار نگرفتن در مسیر دشمن توجه به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب است که نه فقط برای ملت ایران بلکه برای تمام آزادی خواهان دنیا پند آموز است.

وی همچنین با تسلیت رحلت عالم فرزانه آیت الله فاطمی نیا گفت:ایشان واعظی مطلع بود که دوستان باید از فرمایشات این عالم بزرگ که همواره با تقوا همراه بود، استفاده کنند.

انتهای پیام/۳۶۳۵/م


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =