وجود ۷۰ پروژه نیمه تمام در خوسف

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از روابط عمومی استانداری، «علیرضا عباس زاده» امروز در جلسه بررسی مشکلات حوزه های عمرانی شهرستان خوسف با اشاره اقدامات انجام شده در شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر می توانیم بگوییم شهرستان خوسف ۷۰ پروژه نیمه تمام دارد که می توانست هفت مورد باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در کنار تقدیر از پیگیری های انجام شده باید گفت اگر درست تر عمل می شد این ۷۰ پروژه انجام شده بود و وارد ۷۰ پروژه اولویت دار دیگر می شدیم، افزود: مدیران باید از کاهلی در خدمت به مردم بپرهیزند.

عباس زاده با بیان اینکه اولویت دولت سیزدهم اتمام پروژه های نیمه تمام است، افزود: از منظر اقتصاد مهندسی هرچه از بهره برداری پروژه های نیمه تمام بگذرد از زمان مفید پروژه می گذرد و ما از بهره برداری احداث پروژه دور می شویم و هزینه تمام شده بالا می رود.

وی ادامه داد: ما متاسفانه جزو کشورهایی هستیم که هزینه تمام شده خدمات دولتی بسیار بالا است و ضرر ده است به ویژه در پروژه های عمرانی این مهم ملموس است چراکه اعتبارات لازم پروژه ها به موقع اختصاص داده نمی شود و استهلاک پروژه بالا می رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: امسال باید برای پروژه های عمرانی برنامه ریزی کنیم و مهمترین درخواست های شهرستان ۳۱ مورد است که باید برای آن قدمی برداشت.

وی با بیان اینکه همه مدیران باید سربازان عرصه کار و تلاش باشند، افزود: مدیری که به دنبال ریاست طلبی است ملعون است.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 12 =