حمایت ۱۴۸ حامی از ۳۱۱ یتیم خوسفی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، رئیس کمیته امداد خوسف در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبیین مساعدت های کمیته امدادبه مددجویان، اظهار کرد: در طرح نذر قربانی کمیته امداد که در ایام عبد قربان برگزار شد با مشارکت خیرین و مراکز نیکوکاری سه هزار و ۴۳۱ کیلوگرم گوشت قربانی به ارزش پنج میلیارد و ۷۷۸ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال جمع آوری شد.

محمدرضا چاجی با بیان اینکه این مقدار گوشت بین مددجویان شهرستان توزیع شد، افزود: همچنین در روز عید سعید غدیر خم تعداد هشت هزار و ۲۸۰ پرس غذای گرم به ارزش سه میلیارد و ۹۷۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال با کمک خیرین، نیکوکاران و مراکز نیکوکاری طبخ و توزیع شد.

وی از اجرای طرح «اطعام حسینی- احسان حسینی» در ایام محرم خبر داد و گفت: عزاداران مومن و نیکوکار می‌توانند به نیت سلامتی خود و خانواده و همچنین آمرزش اموات با مشارکت در طرح اطعام و احسان حسینی در قالب طبخ و توزیع غذای گرم و همچنین تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان همراهی کنند.

رئیس کمیته امداد خوسف در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه تعداد ۱۴۸ حامی، حمایت از ۳۱۱ فرزند ایتام و محسنین را بر عهده گرفته اند، افزود: این تعداد حامی بیش از هفت میلیارد و  ۴۲۳ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده اند.

انتهای پیام/۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =