تلاش ورزشکاران خراسان‌جنوبی برای آسیایی شدن

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، ورزشکاران شایسته خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی انتخابی تیم ملی اعزامی به رقابت‌های آسیایی برای کسب مدال‌های رنگی همآورد برترین‌های ایران می‌شوند.

سوت مسابقات قهرمانی ورزش کارگری کشور از تاریخ امروز به میزبانی شهرستان سپیدان استان فارس نواخته می‌شود و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.

 در این دوره از رقابت‌ها تیم ورزشی کارگری خراسان‌جنوبی در رشته‌های انفرادی مسابقات زورخانه ای و پهلوانی کشور به رقابت می‌پردازد. 

 در تیم ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی خراسان‌جنوبی بیدختی، حسینی‌مقدم، حقجو، اکبری فرد و افلاکی هنرنمایی می‌کنند.

امیدهای کاراته خراسان‌جنوبی در راه آسیایی شدن

مسابقات قهرمانی کاراته کشور انتخابی تیم ملی اعزامی به رقابت‌های آسیایی از امروز به میزبانی استان اصفهان در شهر نجف‌آباد آغاز و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.

در این ماراتن ملی قهرمانی تیم ۱۵ نفره کاراته‌کاهای شهرستانهای فردوس و سرایان با سرپرستی امیرحسین همتی‌نیا و مربیگری مهدی عرب و کمال‌الدین اکبری به نمایندگی از خراسان جنوبی روی تشک رقابت‌ها هنرنمایی می‌کنند.

محمدمهدی اسدی، پوریا قربان زاده، مهدیار ناصری، جواد کمالی منش،  احسان قیصری، امیرعلی غلامی، امیرحسین دیده‌بان، ابوالفضل همتی‌نیا، امیررضا رنگرزی، محمدمهدی غلامی، مبین خویدار، یونس محمدآبادی، امیررضا حاجی زاده و سیدمهدیار حسینی در مسابقات قهرمانی کاراته کشور انتخابی تیم ملی اعزامی به رقابت‌های آسیایی به رقابت می‌پردازند.

گفتنی است، یوسف رضاخانی داور برجسته و شایسته خراسان‌جنوبی نیز در این روید ورزشی کشوری بر کرسی داوری تکیه زده و تعدای از مسابقات را قضاوت خواهد کرد.

انتهای‌پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =