استقرار ۴۲ موکب از خراسان جنوبی در شهر کاظمین

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، «سیدمحمدرضا طالبی»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در ستاد اربعین استان اظهار داشت: در ایام اربعین حسینی ۴۲ موکب استان با زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در شهر کاظمین مستقر خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: کارها و اقدامات ستاد اربعین باید به صورت میدانی دنبال و نظارت شود و صرفاً روی کاغذ نباش

وی با بیان اینکه پایگاه‌های ثابت و سیار امدادی خراسان جنوبی آمادگی لازم را برای ارائه خدمات در این ایام داشته باشند تصریح کرد: جلسات کمیته‌های مختلف ستاد اربعین به موقع در استان برگزار شود و مصوبات این کمیته‌ها هم به نحو احسن اجرایی شود.

طالبی عنوان کرد: کوتاهی در زمینه عدم اجرای مصوبات کمیته‌های ذیل ستاد اربعین قابل قبول نیست و عدم اجرای مصوبات و مشکلات پیش روی کمیته‌ها باید در اسرع وقت به ستاد اربعین منتقل شود تا راهکارهای لازم برای حل آن ارائه شود.د.د. تأکید کرد: مسئله حمل و نقل در زمینه جابه‌جایی زائران اربعین از اهمیت بالایی برخوردار است پس باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این صورت انجام شود تا زائران ما در این زمینه دچار مشکل نشوند‌.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه تلاش شود که با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به زائرین در شهر کاظمین ارائه شود اضافه کرد: اولین موکب استان خراسان جنوبی برای ارائه خدمات به زائران از ۱۰ شهریورماه به کشور عراق اعزام خواهد شد.

طالبی عنوان کرد: لازم است مشکلات ارتباطی و اینترنتی در سایت کاظمین پیگیری و برطرف شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی از آمادگی ۱۲۱ کامیون به صورت افتخاری و رایگان برای حمل اقلام و تجهیزات موکب‌های استان خراسان جنوبی به کشور عراق خبر داد و گفت: زیرساخت‌های لازم در سایت استقرار موکب‌های استان در شهر کاظیمن توسط دستگاه‌های متولی در حال انجام است تا مطلوب‌ترین خدمات به زائرین اباعبدالحسین(ع) ارائه شود.

انتهای پیام/ ۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 20 =