شروع کارهای زیربنایی و اساسی دولت در خراسان جنوبی/بهره‌برداری از ۳۱پروژه گازرسانی و آسفالت معابر روستایی به صورت همزمان

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، همزمان با پنجمین روز هفته دولت استاندار خراسان جنوبی با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استان در برنامه‌های افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت شهرستان بشرویه حضور یافتند.

افتتاح و کلنگ زنی ۳۱ پروژه گازرسانی به صورت همزمان، بهره‌برداری از آسفالت معابر ۱۱۳ روستای استان به صورت همزمان در روستای خداآفرید، بازدید از طرح هادی روستاهای خانیک، مجد و یگی و بازدید از پروزه باند دوم بشرویه به سه راهی بشرویه از جمله برنامه‌های این سفر است.

جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی به شهرستان بشرویه، ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت امام حسین(ع) و یاران ایشان و ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهادت شهیدان باهنر و رجائی، اظهار داشت: خوشبختانه فضای تعاملی و مثبت خوبی بین قوای سه گانه در کشور ایجاد شده است.

وی افزود: در حوزه اجرا نیز بین دولت و مجلس تعامل و همکاری وجود دارد چرا که این  دو قوه بیشتر درگیر اجرای کارها هستند.

استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: فضای کار و همدلی در استان ما بین مسئولان و نمایندگان مردم وجود دارد و در این فضای مثبت، مسائل و مشکلات استان از سطح ملی پییگری می‌شود.

قناعت با اشاره به کم توجهی به منطقه خراسان جنوبی در گذشته اظهار داشت: در حال حاضر توجه رئیس جمهور به کل کشور به صورت واحد و به طور ویژه نقاط محروم است.

وی متذکر شد: امیدواریم که بتوانیم با نگاه ویژه رئیس جمهور به خراسان جنوبی این عقب ماندگی‌ها در استان را در این دوره جبران کنیم.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به مسائل مطرح شده از سوی فرماندار و نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از جمله مشکل آب نیز گفت: هماهنگی‌های لازم با فرماندار شهرستان انجام خواهد تا مشکلات مطرح شده از جمله موضوع آب با حضور فرماندار و دستگاه‌های متولی با محوریت معاون هماهنگی امور عمرانی مورد بررسی قرار گیرد و از شرمندگی مردم منطقه خارج شویم.

انتهای پیام/۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =