۳۳ برگزیده چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن تجلیل شدند

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از طبس، حجت الاسلام پرویز بخشی پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی شامگاه(۱۸ شهریور) در مراسم اختتامیه چهل و پنجمین مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در طبس گفت: مرحله پایانی مسابقات قرآن کریم با حضور ۱۲۲ نفر از برگزیدگان شهرستانی در طبس برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی افزود: این مسابقات از ۱۶ شهریورماه آغاز و به مدت سه روز در آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم ع شهرستان طبس برگزار شد.

وی عنوان کرد: متسابقین در دو گروه خواهران و برادران روزهای پنجشنبه و جمعه در رشته هاطlی حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل با هم رقابت کردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: بعد از پایان رقابت ها ۱۵ نفر از گروه برادران و ۱۸ نفر از گروه خواهران منتخب این دوره از مسابقات شدند که با اهدای لوح و هدیه نقدی تجلیل می شوند.

وی یادآور شد: هشت برگزیده از دو گروه خواهران و برادران نیز مرحله کشوری این مسابقات راه یافتند.

حجت الاسلام بخشی پور در پایان گفت: زمان دقیق برگزاری مرحله کشوری مسابقات هنوز اعلام نشده اما از مهرماه مقدمات آن فراهم می شود.

گفتنی است؛ همزمان با برگزاری آیین اختتامیه چهل و پنجمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم در شهرستان طبس ۳۳ برگزیده در رشته های مختلف تجلیل شدند. 

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 1 =