استاندار خراسان جنوبی: برخورداری از بصیرت ادامه راه شهدا است

جواد قناعت، استاندار خراسان‌جنوبی روز یکشنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید حسین یوسفی هریوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهار داشت: کشور و نظام ما، مدیون خون شهداست.

وی تصریح کرد: ملت، جوانان خود را به قربانگاه فرستادند تا انقلاب پیروز شود، بعد عزیزان خود را در عرصه‌های مختلف به میدان فرستادند تا نظام حفظ شود.

استاندار خراسان جنوبی افزود: در شرایط فعلی هم که دشمن در حال جنگ نرم و شناختی است، باز هم این مردم هستند که در مقابل همه نیرنگ ها ایستاده‌اند.

وی یادآور شد: با همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد و نقدهایی که به این مشکلات هست، مردم که برای پیروزی انقلاب جوانان خود را تقدیم کرده‌اند، اصل نظام را قبول دارند.

قناعت ادامه داد: هر چند صباحی به واسطه تشییع پیکر شهید عزیزی، این نکته به همه ما یادآوری می‌شود که این انقلاب چه مسیری را طی کرده و چه خون‌هایی برای حفظ آن ریخته شده است.

وی با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهدا را زنده نگهداریم، گفت: مشکلات عدیده و بسیار بزرگ کشورهای پیشرفته به خاطر دیکتاتوری رسانه‌ای، هرگز منعکس نمی‌شود، اما کوچکترین مشکل در کشور ما چند صد برابر می شود.

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر کارآمدی مسئولان و کار آنها برای نظام و در راستای خدمت به مردم افزود: این وظیفه ما است که با پیروی از شهدا، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری با بصیرت‌افزایی و دشمن‌شناسی، فتنه‌ها را بشناسیم.

پیکر شهید “حسین یوسفی هریوند” از شهدای دفاع مقدس امروز یکشنبه همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور قشرهای مختلف مردم و مسوولان در بیرجند تشییع شد.

پیکر مطهر این شهید والامقام که سال ۶۲ در عملیات خیبر به شهادت رسیده،  بعد از ۳۹ سال در عملیات تفحص شناسایی شده است.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =