فرمانده انتظامی خراسان جنوبی: آمار بالای تماس‌های روزانه نشان از اعتماد مردم به پلیس است

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در دیدار مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در استان با تشکر از حضور مدیران اقتصادی استان در جمع سربازان ولایت اظهار داشت: با فعالیت ۸ پلیس تخصصی و رده‌های پشتیبانی در حال ارائه خدمت به مردم هستیم.

سردار فرشید ادامه داد: خدا را برای توفیق خدمتگزاری به مردم و جلب اعتماد آنها شاکر هستیم.

وی با بیان اینکه روزانه ۶۶۰ تماس مردمی فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ را عملیاتی می‌کنیم، افزود: این نشان از اعتماد مردم به پلیس است.

سردار فرشید با تاکید بر اینکه امروز مسائل اقتصادی حرف اول را می‌زند، عنوان کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا دغدغه‌ها و مشکلات اقتصادی مردم کمتر شود.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اذعان به اینکه ۴۶ درصد دستگیری‌های مجموع جرایم در استان افراد بیکار بوده‌اند، تصریح کرد: ما جان خود را کف دست گرفته‌ایم و برای حفظ آرامش و امنیت مردم کوتاه نخواهیم آمد.

سردار فرشید با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در مورد نیروی انتظامی بیان داشت: اگر پلیس تضعیف شود یعنی مردم در مقابل خلاف‌کاران خلع سلاح شده‌اند.

وی به آمار یک سال گذشته تصادفات استان هم اشاره کرد و افزود: طی یکسال گذشته ۱۳ هزار و ۶۰۰ تصادف خسارتی، فوتی و جرحی در استان رخ داده است.

به گفته سردار فرشید در این تصادفات ۳۱ نفر در شهرهای استان و ۲۷۱ نفر در جاده‌ها جان خود را از دست داده‌اند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تاکید کرد: باید در کنار هم برای خدمت هرچه بیشتر و بهتر به مردم تلاش کنیم.

انتهای پیام/۴۹۰۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =