اتصال ۷۸ واحد صنعتی به شبکه گاز طبیعی در خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند،‌ رحمان محمودی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی امروز به رسانه ها در تشریح آخرین وضعیت گازرسانی به صنایع استان، اعلام کرد: با توجه به اهمیت ویژه صنعت در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار، از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه، ۷۸ واحد صنعتی در اقصی نقاط استان به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزود: در حال حاضر یک هزار و ۹۸۱ واحد صنعتی و تولیدی در سطح استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذرماه سال جاری تمام صنایع موجود به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شوند.

وی با اشاره به بهره‌مندی نزدیک ۹۶ درصدی صنایع استان از نعمت گاز طبیعی تصریح کرد: گاز یک نعمت خدادادی است و بهره‌مندی هرچه بیشتر صنایع از این نعمت الهی علاوه بر حفظ محیط زیست، موجب افزایش اشتغال و پیشرفت اقتصادی منطقه نیز می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی شهرها و ۹۹.۴ درصدی روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مطالعات گازرسانی برای معدود روستاهای باقیمانده در دست اقدام بوده و به محض احراز شرایط گازرسانی برنامه ریزی لازم جهت گازرسانی به این روستاها نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =