جانشین نماینده ولی فقیه در بسیج: حقیقت مردم ایران در ۱۳ آبان جلوه گر شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام محمود محمدی شاهرودی، جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج کشور صبح سه شنبه در اجلاسیه مجمع بسیجیان خراسان جنوبی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران درخت تنومندی است که در دوران حوادث ۴۳ سال گذشته با حضور مردم و امام جامعه مسیرش را به درستی شناخته است.

وی بیان کرد: باور به وجود دشمن و غفلت نکردن از آن، صبر و استقامت و بصیرت از جمله وظایف ما در شرایط حساس کنونی است و باید فرمایشات مقام معظم رهبری به خوبی برای مردم تبیین و در آنها تدبر شود.

حجت الاسلام محمدی شاهرودی با تاکید بر این نکته که اتفاقات اخیر سبب تقویت نظام می‌شود، افزود: دشمن با بهره‌گیری از حربه‌های شایعه سازی و دروغ قصد نا امید کردن مردم را دارد.

وی با اشاره به اینکه وفاداری در بیعت اهمیت بسیار زیادی دارد، ادامه داد: همه تهدیدها و تحریم‌های دشمن ناشی از این است که نظام جمهوری اسلامی ایران زنده و پاینده بوده و تبدیل به الگوی برای همه مستضعفین جهان شده است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج کشور گفت: اتفاقات اخیر ناخالصی‌ها را جدا کرد و بعضی از کسانی که به برکت نظام اسلامی به مقامی رسیده بودند، اشتباه کردند اما از مسیر غلط خود بر نمی‌گردند.

حجت الاسلام محمدی شاهرودی اظهار کرد: در بعضی از مقاطع مسئولان کاری کردند که اعتماد برخی از مردم به نظام کم شد اما مهم این است که نباید خودی را با غیرخودی اشتباه بگیریم.

وی تاکید کرد: با روی کار آمدن دولتی انقلابی با روحیه جهادی که موانع پیشرفت را با همکاری نخبگان کنار می‌زند، دشمنی دشمنان نسبت به این نظام بیشتر شد.

حجت الاسلام محمدی شاهرودی بیان داشت: امروز دشمن بیش از گذشته احساس خطر می‌کند و از این نظام می‌ترسد و این در حالی است که همان‌هایی که در دوران دفاع مقدس به ما سیم خاردار نمی‌دادند، برای دریافت تسلیحات نظامی از ایران صف کشیده‌اند.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =