اجرای ۲ هزار برنامه هفته بسیج در خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار محمدرضا مهدوی امروز (۲۸ آبان) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: در حالی به سراغ آغاز برنامه‌های هفته بسیج می‌رویم که دشمن برای مقابله با انقلاب به تزویر و دروغ روی آورده است.

فرمانده سپاه الرضا (ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه دشمن در یک جنگ احزاب و با تمام قوا برای آسیب زدن به امنیت داخلی وارد میدان شده است، بیان‌کرد: این روزها تقابل ارزش‌های اسلامی و جبهه باطل و فریب بیش از هر زمان دیگری به چشم می‌خورد.

مهدوی یادآور شد: فرهنگ آمریکایی در برابر عدالت و استقلال ملت‌ها می‌ایستد و مروج نابرابری و تحقیر ملت‌ها و زمینه ساز گسترش فساد و ابتذال در جوامع مختلف است.

رشد اقتصادی و علمی ایران علی‌رغم تهدیدها و تحریم‌ها

وی با اشاره به اینکه در گام دوم انقلاب، شاهد رشد ایران عرصه‌های اقتصادی و علمی هستیم، افزود: این مسائل موجب عصبانیت دشمن شده و از این جهت تقابل را افزایش داده است.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در راستای بسط حاکمیت اسلامی قدم برداریم، بیان کرد: در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر سه عنصر بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام تأکید داریم.

مهدوی گفت: یکی از فعالیت‌های مهم بسیج موضوع محرومیت زدایی است که در این راستا فعالیت‌هایی در حوزه مسکن روستایی، بحث آبرسانی به مناطق محروم و ترویج کشاورزی و … برداشته است.

بسیج پای گروه‌های جهادی را به محروم‌ترین روستاها باز کرد

وی با اشاره به اینکه بسیج در دورترین نقاط خراسان جنوبی بسته‌های معیشتی توزیع کرده است، اظهار کرد: همچنین فعالیت‌های دفاعی بسیج نقش مهمی در بازدارندگی اقدامات خصمانه دشمن دارد.

مهدوی بیان کرد: در هفته بسیج سال جاری دو هزار برنامه در قالب ۴۳ سرفصل توسط بسیجیان سلحشور خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این روزها بسیجیان روزهای سختی را پشت سرمی گذارند، ادامه داد: خون بسیجیان مظلوم این روزها و شب‌ها ناجوانمردانه در برخی شهرها به زمین ریخته می‌شود که موجبات غم و ناراحتی را فراهم کرده است.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی یادآور شد: اما در نهایت مزدوران دشمن به نتایج جنایات خود خواهند رسید.

پایان پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =