قاین و زیرکوه مشمول طرح تسهیلات فرزندآوری شدند

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، براساس دستورالعمل جدید اعلامی، نرخ باروری در شهرستان زیرکوه ۲ و یک دهم، قاین یک و هشت دهم و بیرجند ۲ و هشت دهم اعلام شده است.

با توجه به اینکه تسهیلات فرزند آوری به شهرهایی با نرخ باروری زیر ۲ و نیم درصد تعلق می گیرد، دو شهرستان قاین و زیرکوه از این پس از این تسهیلات برخوردار خواهند شد.

مبلغ وام قرض‌الحسنه فرزندآوری به ازای فرزند اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۴۰ و ۶۰ میلیون تومان است و فرزند چهارم، پنجم و بیشتر از آن ۸۰ و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات با نرخ چهار درصد دریافت می‌کنند.

پرداخت تسهیلات مبتنی بر اعتبارسنجی متقاضیان با اخذ سفته از متقاضی و یا یک ضامن معتبر است؛ دوره بازپرداخت هر یک از این تسهیلات نیز به ترتیب ۳۶، ۴۸، ۶۰، ۷۲ و ۸۴ ماهه است که با ۶ ماه تنفس برای شروع اقساط توسط متقاضی پرداخت می‌شود.

متقاضیان می‌توانند به صورت غیر حضوری از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir نسبت به شرایط  نحوه ثبت نام اطلاع کافی کسب و پس از تعیین پذیرش و معرفی به بانک در مدت ۴۵ روز باید نسبت به تکمیل اطلاعات، ارایه مدارک و ضمانت مورد نظر اقدام کنند.

پایان پیام/۳۶۳۵

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =