دانشگاه علوم پزشکی قهرمان مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی شد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرحند، دانشگاه علوم پزشکی قهرمان مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی شد.

در این دوره از مسابقات  ۲۱ تیم از ادارات و سازمانهای خراسان جنوبی در چهار گروه و با انجام ۵۳ بازی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در مرحله پایانی مسابقات مینی فوتبال کارکنان دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی تیم های هلال احمر، بانک تجارت ، بانک صادرات و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به مصاف یکریگر رفتند.

 در دیدار رده بندی این دوره از رقابت‌ها دو تیم هلال احمر و بانک تجارت در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که تیم بانک تجارت با غلبه بر حریف به مقام سوم مسابقات مینی فوتبال دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی دست یافت.

در دیدار فینال مسابقات مینی فوتبال دستگاههای اجرایی خراسان جنوبی دو تیم دانشگاه علوم پزشکی و بانک صادرات به مصاف هم رفتند که دانشگاه علوم پزشکی عنوان قهرمانی رقابت ها را به خود اختصاص داد و بانک صادرات در جایگاه دوم ایستاد.

مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها با حضور خسروی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و مسئولان اداری و ورزشی شهرستان بیرجند از تیم های برتر تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =