حضور جهادگران در ۲۴۷ نقطه محروم و روستایی خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از زیرکوه، مهدی هنری، مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی امروز در حاشیه بازدید از فعالیت قرارگاه جهادی یونس تهران در شهرستان زیرکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی امسال شاهدحضور گروه های جهادی در همه نقاط خراسان جنوبی هستیم.

وی ادامه داد: به همین منظور ۲۵۵ گروه جهادی تاکنون در نقاط مختلف خراسان جنوبی حضور یافته اند و بیش از سه هزار و جهادگر بومی و غیربومی در این گروه ها فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه در خراسان جنوبی ۹ گروه جهادی میهمان هستند، افزود: گروه جهادی یونس تهران که در شهرستان مرزی زیرکوه خراسان جنوبی حضور دارند این گروه را ۱۲۰ جهادگر همراهی می کنند و به فعالیت های در زمینه های عمرانی، کشاورزی مشغولند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی تصریح کرد: از ۲۱ اسفند سال گذشته شاهد حضور گروه های جهادی در استان هستیم که در بیش از ۱۵۷ نقطه روستایی و ۹۰ نقطه محروم به صورت منسجم حضور دارند.

هنری ادامه داد: با استقبال گروه های جهادی شاهد افزایش ۳۰ درصدی تعداد گروه های جهادی برای حضور در خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته هستیم و امیدواریم امسال شاهد حضور پرثمرتر این گروه ها در استان باشیم.

پایان پیام/۳۶۳۵/ف


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =