تشکیل مجمع خیران حرم ساز خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، موسی جوینده، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی امروز در اولین جلسه همفکری ساخت صحن امام محمد باقر (ع) در کاظمین اظهار داشت: این امر مهم با هدف تامین منابع مالی پروژه و با همراهی مردم و خیران استان صورت گرفته است.

وی افزود: مردم خراسان جنوبی تمام قد در میدان بودند و در سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای ساخت پروژه‌های مختلف اعتاب مقدسه کمک کردند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی تصریح کرد: پروژه صحن امام محمد باقر (ع) در کاظمین، با همکاری پنج استان دیگر در حال پیگیری است و این پروژه برای ساخت ۳۵۰ میلیارد تومان نیاز دارد که سهم خراسان جنوبی ۱۴ میلیارد تومان  و قرار است که در مدت سه سال تامین شود.

جوینده یادآور شد: ستاد بازسازی عتبات در تمامی شهرستان‌های خراسان جنوبی برای دریافت کمک‌های مردمی مستقر است و مردم می‌توانند با مراجعه به این ستاد‌ها کمک کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با اشاره به تشکیل مجمع خیران حرم ساز در سال جاری خاطرنشان کرد: به زودی جلسات همفکری و برنامه ریزی با فرمانداران، فرماندهان پایگاه‌های بسیج و امامان جمعه در این خصوص برگزار خواهد شد تا زمینه جذب حداکثری خیران نیز فراهم شود.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =