کشف ۴۰.۵ کیلو گرم حشیش در مرکز خراسان جنوبی

 به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سرهنگ حسن شجاعی نسب فرمانده انتظامی خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان اطلاعاتی مبنی بر حمل محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان بیرجند دریافت کردند که تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی خراسان جنوبی هنگام گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی شهرستان بیرجند سواری پژو قاچاقچی مواد مخدر را مشاهده و پس از شناسایی دقیق با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس از محل متواری شد که ماموران با انجام اقدامات پلیسی آن را متوقف و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، ۴۰ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.

سرهنگ شجاعی نسب با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد؛ به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ هشدار داد: پلیس با چشمانی بیدار تحرکات قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را رصد می کند و اجازه ناامنی و جولان به آنان نخواهد داد.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =