برپایی ۵۵ پایگاه مردمی حامی یابی در لیالی قدر برای ایتام خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد عرب، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  ۵۵ پایگاه حامی یابی برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین استان طی شب های قدر در نقاط مختلف خراسان جنوبی برپا می‌شود.

وی افزود: این پایگاه ها کنار مساجد، حسینیه ها و مکان های برگزاری مراسم شب های قدر خراسان جنوبی آماده خدمت‌رسانی به شهروندان نیک اندیش و خیران ارجمند است.

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی تصریح کرد: امسال در یک اقدام بی نظیر با هماهنگی که با استان‌های خراسان رضوی، تهران و قم انجام شده از ظرفیت اماکن زیارتی و مذهبی در این استان‌ها نیز ، برای حامی یابی استفاده می شود.

غرب یادآور شد: از ۵۵ پایگاه حامی یابی خراسان جنوبی در شب‌های قدر ۱۲ پایگاه در شهرستان های تهران ، قم و مشهد مقدس دایر هستند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد فرزندان ایتام و محسنین در خراسان جنوبی ۱۱ هزار و ۹۵۲ نفر است که از این تعداد ۲هزار و ۴۹۵ نفر فرزند یتیم و ۹ هزار و ۴۵۷ نفر فرزند محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: طبق آخرین آمار دریافتی،  ۳ هزار و ۱۳ فرزند بدون حامی در استان وجود دارد.

عرب متذکر ش: حامیان و خیران محترم می توانند علاوه بر حضور در پایگاه های حامی یابی در استان از طریق سایت اکرام به نشانیekrarn.emdal.ir و همچنین ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ نسبت به ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =