استقبال از مطالبه گری هدفمند و اصولی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از سربیشه، محمدرضا لکزایی، فرماندار سربیشه امروز در جلسه هم اندیشی و شورای اداری این شهرستان با دستیار استاندار خراسان جنوبی در امر مردمی سازی دولت اظهار داشت: همه ما کارگزاران دولت مردمی سیزدهم، رسالت جدی تری برای مردمی شدن، مردمی بودن و مردمی سازی داریم.

وی افزود: تعامل و همکاری مسئولان و مردم در این شهرستان بسیار زیاد است.

فرماندار سربیشه با اشاره به فعال بودن حوزه مطالبه گری در این شهرستان  تصریح کرد: امیدواریم در جهت ثمر بخشی بهتر این مطالبه گری ها همچون گذشته در فضای همدلی در شهرستان صورت گیرد.

لکزایی با تاکید بر مردمی بودن مسئولان شهرستان، گفت: همه مسئولان شهرستان باید در راستای رفع مشکلات مردم تلاش جهادی و شبانه روزی داشته باشند.

وی ادامه داد: در راستای جهاد تبیین ادارات و روابط عمومی ها فعال باشند و اطلاعات و تلاش هایی که صورت می‌گیرد رسانه ای کنند و ارتباط با رسانه داشته باشند.

فرماندار سربیشه با بیان اینکه در راستای مطالبات مردم باید همه دستگاه ها پاسخگو باشند، گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر همه مدیران ادارات در اسرع وقت پاسخگوی مشکلات مردم باشند.

دولت آماده محقق کردن شعار حکمرانی مردم

جواد زراعتکار مقدم، دستیار استاندار خراسان جنوبی در امر مردمی سازی دولت نیز در این جلسه گفت:  زمانی که توقع و مطالبه مردم بالا می رود یعنی مردم به توانایی آن مدیر باور دارند.

وی افزود: لذا بالارفتن مطالبات در این دولت موید آن است که مردم به حل مشکلات امید دارند.

دستیار استاندار خراسان جنوبی در امر مردم سازی یادآور شد: امید است در شهرستان مفاخر پرور سربیشه با همکاری فرمانداری و همراهی مردم بتوانیم الگوهای موفق مردمی سازی را به استان معرفی کنیم.

زراعتکار مقدم  در امر مردمی سازی دولت، گفت: دولت سیزدهم آماده محقق کردن شعار مغفول مانده حکمرانی مردم است.

وی با بیان اینکه مقام معظم ه رهبری، موفقیت امام خمینی(ره) را ناظر به سه باور می دانند، افزود: باور به خدا، باور به مردم و باور به خود از دلایل موفقیت امام بوده است.

دستیار استاندار خراسان جنوبی در امر مردمی سازی دولت با اشاره به اینکه مردمی سازی دولت شئون مختلفی دارد، گفت: یکی از این شئون حضور مسئولان پای حرف مردم و پاسخگویی به مردم است.

زراعتکار تصریح کرد: همه این مطالب بیانگر اهمیت جایگاه مردم و همچنین نگاه مبنایی نظام جمهوری اسلامی به مردمی سازی از همان ابتدا است.

وی یادآور شد: مطالبه گری و نظارت، احصا مشکلات توسط مردم و ارائه راه حل و اقدام توسط خود مردم از دیگر شئونات مردمی بودن عنوان کرد.

دستیار استاندار خراسان حنوبی در امر مردمی سازی تاکید کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بایستی مدل ها و شیوه های مشارکت و حکمرانی مردمی را پیدا کرد.

زراعتکار افزود: همه باید برای پیدا کردن الگوهای مناسب و موثر در استان و شهرستان سربیشه همکاری کنیم که یکی از الگوهای پیشنهادی طرح مسجد محوری است.

پایان پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =