اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین محسن مشرفی، رئیس شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی خراسان جنوبی امروز در جلسه برنامه ریزی اجتماع مردمی عفاف و حجاب  اظهارداشت: طرح و نقشه انگلیس خبیث در ایران اسلامی و در منطقه غرب آسیا از قدیم طرح بسیار خطرناک و بسیار مکارانه و خباثت آمیز بود که در جهت دین زدایی و غربی سازی کشورهای مسلمان نقشه و طرح بسیار شومی داشتند و در راستای تضعیف قوت و قدرت ایران عزیز بسیار تلاش کردند ولی با موانع بزرگ مردم و روحانیت در برابر زیاده خواهی و چپاول روبه‌رو شدند.

وی ادامه داد: بن مایه دینی و معرفتی که در مردم ایران وجود داشت اجازه پیشروی و دسترسی انگلیس خبیث به این خواسته را نداد و با هوشیاری که مردم و علمای دین در این کشور داشتند پروژه دشمنان با شکست مواجه شد.

 وی افزود: سال ۱۳۱۴ هجری شمسی،  حدود دو تا سه هزار نفر از افراد تحصن کرده در مسجد گوهرشاد را با تیر بار به شهادت رساندند اما مردم ایستادگی و از دین جانانه دفاع کردند که سبب برچیده شدن بساط طرح کشف حجاب رضا خانی شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: باوجود شکست طرح کشف حجاب در آن سال ها، دشمن، دست  از  تهاجم فرهنگی برنداشته است و در حال حاضر نیز دنبال تزریق ناامیدی در دین و اغفال عده ای است.

مشرفی اضافه کرد: بنابراین ضرورت دارد در مقابل تهاجم ناجوانمردانه دشمن با توجه به مطالبات جدی مردم و خانواده های شهدا ما نیز هماهنگ با سراسر کشور در راستای حمایت از احکام دین و گرامیداشت شهدای عزیز عفاف و حجاب، مطالبه و حمایت از مسوولان در پیگیری ویژه قانون عفاف و حجاب اجتماع بزرگ مردمی را در همه شهرستان های استان برگزار کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: مسوولان با همکاری مردم، جنگ ترکیبی دشمن را به خوبی مدیریت کردند اما در قضیه عفاف و حجاب، ضعف عملکرد مسوولان مشهود است لذا ضرورت دارد با هدف مطالبه گری و حمایت از مسوولان،  برگزاری باشکوه اجتماع محوری عفاف و حجاب مورد توجه جدی قرار گیرد.

جت الاسلام و المسلمین مشرفی در پایان از برگزاری اجتماع مردمی عفاف و حجاب در روز چهارشنبه ۲۱ تیر ماه در سطح استان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: این مراسم ویژه در مرکز استان ساعت ۹ صبح  در میدان ابوذر با حضور مردم بصیر و همیشه در صحنه بیرجند برگزار می شود.

پایان پیام/۶۹۰۷۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =