رهایی؛ شیرینی شاکیان به زندانیان در بند خراسان جنوبی

خبرگزاری فارس- خراسان جنوبی؛ چه حلاوتی از این بالاتر که شاکی باشی و از متشاکی بگذری. چه شیرینی بالاتر از این که شاکی باشی مرهم شوی بر زخم متشاکی.  آری دلی دریایی می خواهد تا از سهم خویش بگذری تا زمینه آزادی و رهایی فرد در بند را فراهم آوری. درست همانند کاری که شاکیان ۷ زندانی غیر عمد خراسان جنوبی با پا درمیانی ستاد دیه استان کرده اند و زمینه رهایی از بند این زندانیان را در دهه دوم محرم حسینی در استان فراهم آورده اند.

بهشت همین جاست گاهی نباید منتظر آن در آن سوی دنیای خاکی بود گاهی همین که زمینه رهایی از بند پدر، پسر، مرد، نان آور خانه ای را فراهم آوری در عین این که از او شاکی هستی بهشت را برای خودت هم در این دنیا و هم آن دنیا خریده ای.

خوشا به حال خریداران بهشت در این دنیا و آن دنیا کاش این سعات نصیب همگان می شود کاش….

این خبر مسرت بخش را هم حامد اکبر پور، جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی به رسانه ها داد و اعلام کرد که ۷  زندانی جرایم غیر عمد با میزان بدهی۱۲۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به مناسبت دهه دوم محرم حسینی از زندان های استان آزاد می شوند.

وی ادامه داد: مثل همیشه شکات در آزادی این چند نفر سهم بزرگی داشتند که طی جلساتی که در محل ستاد دیه استان برگزار شد۶۴ میلیارد ۲۴۰ میلیون ریال این بزرگواران از سهم خود گذشت کردند.

وی خاطر نشان کرد: مبلغ ۵۵ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال نیز از طریق اقساطی شدن تامین و باقیمانده بدهی مددجویان به مبلغ ۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال از طریق ستاد دیه استان و کشور تامین شد.

جانشین ستاد دیه خراسان جنوبی ادامه داد: این زندانیان که همه مرد هستند سه نفر آن مربوط به زندان بیرجند، دو تا قاین و طبس و فردوس هم هرکدام یک نفر زمینه آزادیشان فراهم شد.

پایان پیام/۶۹۰۷۵

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =