مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران: طرح‌های توسعه‌ای در فولاد قاینات دنبال می‌شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزار فارس از قاینات، محمد آقا جانلو، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران امروز در حاشیه بازدید از کارخانه فولاد قاینات اظهار داشت: امیدواریم به تعهدات خودمان طبق زمان‌بندی در این طرح مهم اقتصادی برسیم.

وی عنوان کرد:میدان و جاده دسترسی دوم را جزو اولویت‌های خودمان قرار خواهیم داد و در هفته دولت امسال عملیات اجرایی آن را شروع خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران افزود: این قول را می‌دهیم که با کمک استاندار و نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در مجلس این اقدام را به طور حتم اجرایی کنیم.

آقاجانلو ضمن تشکر از استاندار و دستگاه‌ های متولی خراسان جنوبی در خصوص همکاری در اجرای کارخانه فولاد قاینات، اظهار داشت: اگر موفقیتی در این مجموعه دیده می‌شود، حاصل همراهی همه بزرگواران در استان است.

سلمان اسحاقی، نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با پیگیری استاندار خراسان جنوبی، شهرستان قاینات از مزایای گردش مالی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت ملی فولاد ایران بهره‌مند خواهد شد.

وی  اظهار داشت: استاندار تأکید مستمر دارند که باید منافع اصلی طرح‌های اقتصادی به مردم منطقه برسد.

نماینده مجلس افزود: قبل از این دغدغه‌‌ مردم استان این بود که گردش مالی شرکت‌های مستقر باید در استان هزینه و مردم ذینفع آن باشند.

اسحاقی با اشاره به اینکه این اقدام با پیگیری استاندار از کارخانه فولاد قاینات آغاز شد، عنوان کرد: مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران مکلف شد تا پایان شهریورماه به صورت پلکانی گردش مالی شرکت‌ها در منطقه انجام شود.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه یکی از شرکت‌های بزرگی که زیر مجموعه شرکت ملی فولاد است و در حال حاضر در منطقه کار می‌کند تا پایان شهریورماه در شهرستان مستقر خواهد شد تا از منافع گردش مالی آن در راستای توسعه منطقه بهره‌مند شویم.

پایان پیام/۶۹۰۷۵

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =