دوره تخصصی کاربرد هوش مصنوعی در خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، مهدی مرادی، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی امروز به رسانه ها اعلام کرد: با توجه به نیاز روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه به کاربرد هوش مصنوعی، اولین دوره تخصصی کاربرد هوش مصنوعی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی گفت: در دنیای امروز برای فعالیت و اثربخشی محتواهای تولیدی نیاز به همسو بودن با اقتضائات زمان داریم.

وی بیان کرد: روابط عمومی نیز از بخش‌های کلیدی هر سازمان و در واقع دروازه ورود به هر سازمان بوده که باید با اقتضائات و نیازهای زمان و جامعه مخاطب آشنا باشد، افزود: به یاد داشته باشیم مدیران روابط عمومی اگر مجهز به علم روز در محتواسازی نباشند، نخواهند توانست اطلاعات مجموعه خود را به خوبی و به شیوه‌ای اثرگذار منتقل کنند.

مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: باتوجه به دیده شدن این نیاز اولین دوره تخصصی کاربرد هوش مصنوعی به همت خبرگزاری ایسنای خراسان جنوبی و استانداری استان برگزار خواهد شد.

مرادی تصریح کرد: تعاریف و کلیات هوش مصنوعی، نقش هوش مصنوعی در روابط عمومی، روندهای آینده روابط عمومی هوشمند و کاربردهای نوآورانه هوش مصنوعی در روابط عمومی از محورهای مهم این دوره هستند.

وی با بیان اینکه هوش مصنوعی شامل طراحی و ساخت ابزارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هوشمندی می‌شود که در حوزه‌های مختلفی مثل پزشکی، اقتصاد، مدیریت و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد، اظهار کرد: استفاده از هوش مصنوعی در دنیای امروز به حدی گسترش یافته است که به جرات می‌توان گفت زندگی بدون آن با سختی زیادی همراه است. افراد در حین کار با گوشی تلفن همراه خود با برنامه‌هایی کار کرده‌اند که با استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی طراحی شده‌اند. مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه نیز که دائما با فضای مجازی درارتباطند در حال حاضر و دنیای کنونی به کاربرد هوش مصنوعی نیاز دارند.

مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه این دوره آموزشی در ۲۳ مردادماه در سالن شهید رجایی استانداری خراسان جنوبی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با اثرگذاری این دوره شاهد تحولات شگرفی در حوزه انتشار مطالب و ظرفیت‌های استان در بخش روابط هعومی و رسانه باشیم.

گفتنی است؛ اولین دوره تخصصی کاربرد هوش مصنوعی ویژه روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه با حضور مرتضی شیخ زاده؛ دکترای تجارت الکترونیک و متخصص هوش مصنوعی برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند از طریق لینک https://khj.jdereg.ir/?regin=۴۱۱۱۳۱ در دوره تخصصی کاربرد هوش مصنوعی ثبت‌نام کنند.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هجده =