خبرهای کوتاه ورزشی خراسان‌جنوبی

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ در بسته خبری وزرشی خراسان جنوبی خبرهای کوتاه در این حوزه را مرور می کنیم.

همایش ورزش صبحگاهی برگزار می شود

به همت اداره کل ورزش و جوانان ، هیئت ورزش های همگانی خراسان‌جنوبی و شهرستان بیرجند همایش ورزش صبحگاهی همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز  فرداصبح  ساعت ۶ صبح در پارک توحید برگزار می شود.

استقبال از مدال آوران فستیوال جهانی

 شب گذشته با حضور معاون ورزش بانوان، مسوول پیگیری حوزه معاونت توسعه امور ورزش، رئیس هیئت جودو و نایب رییس هیئت تکواندوی خراسان جنوبی و خانواده ورزشکاران آیین استقبال از خانم ها مرضیه سبزه کار و محدثه شخمگر در فرودگاه شهید کاوه بیرجند برگزار شد.

خانم ها سبزه کار و شخم گر در فستیوال ورزشی دانشجویان جهان به میزبانی کشور روسیه به ترتیب مدال برنز مسابقات جودو و همچنین مدال برنز تکواندو را به خود اختصاص داده بودند.

 دوره استاژ فنی کاراته در بیرجند

دوره فنی استاژ کارته خراسان جنوبی، با حضور ۶۵ نفر و با مدرسی خانم رضایی از استان فارس و با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان های قاین، نهبندان و بیرجند برگزار شد.

اعزام رئیس هیئت تکواندوی به مسابقات قهرمانی آسیا

مسابقات تکواندوی پومسه نونهالان و نوجوانان قهرمانی آسیا از۱۱ تا ۲۰ شهریور ماه به میزبانی کشور لبنان برگزار می شود.

بر همین اساس با دعوت رسمی فدراسیون تکواندو، علیرضا محمودی رییس هیات تکواندوی خراسان جنوبی به عنوان سرپرست تیم ملی ایران را همراهی می کند.

دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ شنا بیرجند

یک دوره کلاس بازه آموزی ویژه مربیان درجه ۳ شنا در دو بخش آقایان و بانوان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان با حضور مربیانی از شهرستان های بیرجند، نهبندان، طبس، فردوس، قاین برگزار شد.

در این دوره ۴۵ نفر از مربیان استان به مدت ۵ ساعت با مدرسی فروزان الهیاری مدرس شنا آموزش ها و فنون جدید را آموختند.

 استقبال از تیم مدال آور تیراندازی باکمان

صبح امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون ورزش بانوان، مسوول پیگیری حوزه معاونت توسعه امور ورزش، سرپرست حوزه مدیریت، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند،رئیس هیات تیراندازی با کمان خراسان جنوبی، پیشکسوتان و خانواده ورزشکاران آیین استقبال از تیم تیراندازی باکمان استان اعزامی به چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور برگزار شد.

در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور فرهنگ خداپرست از اعضای تیم استان مقام اول و مدال طلا را کسب کرده بود و همچنین در رده بندی تیمی نیز، خراسان جنوبی در رده سوم قرار گرفت.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =