کشف ۱۵ تن پیاز زعفران قاچاق در فردوس

خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی؛ در بسته خبری امروز پلیس خراسان‌جنوبی در جریان جزئیات اخباری با عناوین کشف ۱۵ تن پیاز زعفران قاچاق در فردوس، دستگیری شکارچیان غیرمجاز در خوسف، سرقت خودرو در مشهد کشف در نهبندان و … قرار می‌گیرید.

 سرهنگ علیرضا فولادی، فرمانده انتظامی فردوس هم گفت: ماموران انتظامی یگان امداد این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه تریلی مشکوک شدند که برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. 

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو ، ۱۵ تن پیاز زعفران قاچاق کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس بیان داشت: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد. 

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در خوسف 

سرهنگ مهدی بهمدی، جانشین انتظامی خوسف اظهارداشت: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام گشت زنی در محورهای فرعی به ۲ دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر موتورسیکلت ها را متوقف کردند.

وی بیان داشت: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از موتورسیکلت ها، یک رأس لاشه کل وحشی و یک قبضه سلاح شکاری کشف کردند. 

جانشین انتظامی شهرستان خوسف افزود: مأموران در این رابطه ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 
 
سرقت خودرو در مشهد کشف در نهبندان 

 سرهنگ حسین عرب، فرمانده انتظامی نهبندان هم گفت: برابر اخبار واصله مبنی بر تردد یک سواری پژو ۴۰۵ سرقتی در محورهای مواصلاتی نهبندان لذا ماموران پلیس این شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران سواری پژوی سرقتی  را مشاهده و با استفاده از علائم هشدار دهنده خودرو را متوقف و در استعلام و بررسی های به عمل آمده مشخص شد که خودرو در استان خراسان رضوی شهر مشهد سرقت شده است که سریعا مأموران راننده آن را که همان سارق بود دستگیر کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان با اشاره به این که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد؛ از شهروندان خواست: اتومبیل خود را به لوازم ایمنی ضد سرقت مانند سیستم دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر لوازم بازدارنده از سرقت مجهز کنند. 

طرح برخورد با موتورسیکلت سواران و خودروهای متخلف 
 
سرهنگ عرب در ادامه اظهارداشت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف که باعث نارضایتی شهروندان شده بود، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان نهبندان اجرایی شد. 
 
وی افزود: این طرح با حضور تیم های گشت پلیس راهور و انتظامی اجرایی شد و در همین رابطه ۱۷دستگاه  موتورسیکلت و ۸ دستگاه خودروی متخلف و هنجار شکن شناسایی، توقیف و روانه پارکینگ شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان بیان داشت: راکبان و رانندگان متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

دستگیری ۴ خرده فروش در زیرکوه 
 
 سرهنگ هادی سلمانی فرمانده انتظامی زیرکوه هم گفت: مأموران انتظامی این شهرستان  با هدف افزایش احساس آرامش فردی و عمومیو همچنین پاسخگویی به درخواست ها و مطالبات مردمی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با محوریت دستگیری خرده فروشان مواد مخدر اجرایی کردند. 

وی افزود: در این طرح که با حداکثر توان و بهره مندی هدفمند از امکانات و تجهیزات اجرا شد پس از شناسایی مناطق آلوده و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی این محل ها،  ۴خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و ۲ کیلو و ۹۲۲ گرم مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه  بیان داشت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. 

 

پایان پیام/ 

 


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =