تمدید جشنواره مردمی «مدرسه عشق»

محمدرضا نباتی، مسوول مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج خراسان جنوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بیرجند با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق در حال برگزاری است اظهار داشت: این جشنواره تا بیستم آبان‌ ماه تمدید شده است.

وی افزود: هدف از اجرای این جشنواره کشف استعدادهای فرهنگی، هنری نوجوانان و جوانان مستعد و انقلابی است.

وی گفت: تاکنون هزار و چهل اثر از سراسر استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که بیستم آبان‌ ماه آثار ارسالی داوری می‌شوند و برگزیدگان به مرحله کشوری راه‌ می یابند.

مسوول مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج خراسان‌جنوبی محورهای جشنواره مردمی مدرسه عشق را شامل امید به آینده، فرهنگ کار و تولید، جمعیت، ایران زیبا، دستاوردهای انقلاب اسلامی، جهاد تبیین، روایت جهاد، خدمات و مشارکت اجتماعی، بانوی ایرانی، قهرمانان ملی و حل مشکلات محله به توان مردم اعلام کرد.

به گفته نباتی بخش‌های جشنواره مردمی مدرسه عشق شامل بخش هنرهای تصویری و نمایشی، بخش پویانمایی، بخش هنرهای تجسمی، بخش سرود و موسیقی، بخش ادبیات نشر مکتوبات و دیجیتال و بخش نوآوری، ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی است.

مسوول مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج خراسان‌جنوبی ادامه داد: با توجه به جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی، به صورت فوق العاده موضوع «فلسطین» به محورهای این جشنواره اضافه شده است.

وی با بیان اینکه علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی madreseheshgh.ir ارسال کنند، یادآوری کرد: اختتامیه این جشنواره در استان گیلان برگزار می‌شود و از منتخبان با اهدای جوائز نقدی، غیر نقدی و حمایتی تقدیر می‌شود.

گفتنی است جوایز این دوره شامل سکه تمام بهار آزادی، پلی استیشن۴، سفر زیارتی مشهد مقدس، تبلت، گوش هوشمند، حمایت از تولیدات فرهنگی هنری و … است.

پایان پیام/


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =