آیت‌الله عبادی: در انتخابات پیش رو همه ما مسئول هستیم

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با کارکنان سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: بشر دارای ابعاد گوناگونی است که اقتصاد یک نوع از آن است. اصولاً در کنار امنیت‌ها، امنیت سلامت، امنیت نظامی، امنیت‌ فیزیکی، امنیت غذایی را هم داریم، لذا در جنگ‌های ترکیبی که دشمن می‌خواهد ضربه بزند از همه اینها استفاده می‌کند و ما هم باید متناسب با آن برای حفظ همه این‌ها آمادگی را داشته باشیم و هر یک از این امنیت‌ها هم تأثیر متقابل با دیگری دارد.

وی با بیان اینکه مایه اصلی امنیت که ایمان بر اساس دعوت انبیاء است، افزود: کار انبیاء خدمت است، انبیاء که نیامده‌اند حق مردم را ضایع کنند، آمده‌اند که هر کسی سهمیه خودش را بر اساس عدل ببرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: آنچه شهدای راه خدمت انجام دادند غیر از کارهایی که انجام دادند که بسیار کارهای باارزشی بود، این است که در مقابل آن تفکر لیبرال دموکراسی که تمامش مکر و حیله و قتل و غارت و خیانت و دزدی و کشتن است شیوه حکومت دینی و دولت دینی را پیاده کردند. باید طبق وصیت امام نگذاریم انقلاب به دست نامحرم بیفتد. امیدواریم که چشم‌ها باز باشند در انتخابات جدید و گزینه اصلح را انتخاب کنیم که انقلاب دست نااهلان نیفتد.

انتهای پیام/۲۵۳/


منبع خبر: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 9 =