حمله جماعت چماق به دست به خاورستان/ این اقدام پس از انتشار سخنان اصغرزاده صورت گرفته است +عکس – طبس نیوز

حمله جماعت چماق به دست به خاورستان/ این اقدام پس از انتشار سخنان اصغرزاده صورت گرفته است +عکس

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به تعرض به دفتر خبری خاورستان: با جدیت پیگیر ماجرای خاورستان هستیم. در همان زمان اطلاع از این موضوع دستورات لازم برای پیگیری صادر شد. طبق قانون با افراد که بی قانونی می کنند، برخورد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، صبح دیروز چندین نفر از افراد که چهره های آنان شناسایی شده است به پایگاه خبری تحلیلی خاورستان حمله کرده و با بهم ریختن دفتر این پایگاه و تهدید هایی خلاف شرع به کتک کاری خبرنگاران خاورستان دست زدند.

در همین خصوص پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا نوشت: استاندار خراسان جنوبی و رئیس شورای تأمین استان در گفتگو با سایت خبری بیرجندرسا با اشاره به تعرض به دفتر خبری خاورستان: با جدیت پیگیر ماجرای خاورستان هستیم. در همان زمان اطلاع از این موضوع دستورات لازم برای پیگیری صادر شد. طبق قانون با افراد که بی قانونی می کنند، برخورد می شود.

خبرنگار خاورستان نیز بعد از این حادثه بیان کرد: چندین نفر افرادی که چهره آنان شناسایی شده است با وحشیگری درب اتاق خاوستان را شکسته و به بیان اینکه چرا خبر و فیلم حاشیه ای اصغر زاده کاندیدای اصلاح طلب را پوشش داده اید دست به این اقدام خلاف انسانیت زدند.

اصغر زاده شب گذشته نیزدر دانشگاه بیرجند با راه ندادن خبرنگاران خبرگزاری ها و گلچین کردن بعضی رسانه ها مثل هفته نامه نواندیش، روزنامه خراسان جنوبی و ایرنا ایجاد تنش هایی در سطح دانشگاه در بین خبرنگاران کرد.

این فعال اصلاح طلب که بار ها و بارها به نبود آزادی بیان و ایجاد فضای استبداد در جامعه انتقاد کرده است، طبق شنیده ها شب گذشته اجازه صحبت به هیچ دانشجویی از طیف های مختلف موافق و مخالف را نداد و با پخش کلیپ های کوی دانشگاه، فتنه ۸۸ دانشجویان را تحریک به جنبش دانشجویی کرده است.

وی همچنین در این مراسم قوه قضاییه ، روحانیت ، امام و حکومت را بار ها و بارها زیر سوال برده و گفته هایی نظیر” جنبش دانشجویی بیشترین تلفات را از اول انقلاب داده است” ، ” چی مون شده که ما فکر می کنیم باید آزادی خواهی رو که یکی از ارکان اصلی جنبش مشروطه بود و جنبش دانشجویی برای آن فداکاری کرد کنار بگذاریم” ، ” حوزه های علمیه هرجوری که می خواهند فکر بکنند فکر بکنند به ما چه مربوطه” ، ” ما ایستادیم” ، ” اینکه فکر کنید بنشینید و یک شوالیه ی اصلاح طلبی از آسمان می آید و می شود کاندیدای شما، این امکان نیست” و …… افکار دانشجویان را برای شورش و تخریب افراد مخالف تحریک کرد.

در این میان استاندار خراسان جنوبی  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بیرجندرسا با بیان اینکه هیچ کسی نباید خلاف قانون در جامعه دست به اقدام بزند گفت: ما در همان ساعات اولیه حادثه دفتر خاورستان، دستورات لازم را برای پیگیری ماجرا داده ایم .

وی با قول دادن پیگیری این حادثه گفت: باید در استان خراسان جنوبی همه چیز طبق قانون و مقرارت انجام شود نه اینکه سرخود دست به اقدامات ناشایست و به دور از اخلاق بزنیم.

خدمتگزار در جواب خبرنگار ما در مورد اقدامات اخیر حزب ها و تحریک دانشجویان گفت: همه باید قانون را رعایت کنند و اگرخلاف آن ثابت شود، مراجع قانونی با جدیت تمام با افراد برخورد قانونی خواهد کرد.

وجه اله خدمتگزار با ابراز تاسف در مورد حمله وحشیانه به پایگاه خبری در استان گفت: با تکمیل شدن پرونده با افراد متخلف و مجرم با جدیت تمام برخورد خواهد شد.

2 دیدگاه برای نوشته «حمله جماعت چماق به دست به خاورستان/ این اقدام پس از انتشار سخنان اصغرزاده صورت گرفته است +عکس»

  1. حالا اینا رو گذاشتی براچی؟ برا اینکه بگی تو بیرجند چه خبره. شهر خودتو دریاب. خیلی هم از اون طرف غش نکن

  2. با سلام
    خدا لعنت کند که با مقامی که دارند نمی دانند چه کار کنند اصلا کسی نیست که بگوید تو سر آشی تا ته آتش برو فکر مردنت باشد نه اهانت به مملکت و اسلام بی شرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هجده =